Gant GA00039 (52E) Banner
Gant GA00039 (52E)
GA0003952E
Gant   GA00039 52E braunDunkel Havanna
New Icon
De obicei, expediați în 2-3 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
52 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
18 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
145 mm