Guess GU00266 (53F) Banner
Guess GU00266 (53F)
Home   Caret Right Icon   Ochelari de soare   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00266 (53F)
GU0026653F
Guess   GU00266 53F braun verlaufendBlond Havanna
New Icon
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
56 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
18 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
140 mm