Guess GU00281 (52F) Banner
Guess GU00281 (52F)
Home   Caret Right Icon   Ochelari de soare   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00281 (52F)
GU0028152F
Guess   GU00281 52F braun verlaufendDunkel Havanna
New Icon
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
55 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
21 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
140 mm