Guess GU00283 (57F) Banner
Guess GU00283 (57F)
Home   Caret Right Icon   Ochelari de soare   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00283 (57F)
GU0028357F
Guess   GU00283 57F braun verlaufendGlänzend Beige
New Icon
Stoc disponibil 3 GU00283
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
incl. 21.00% TVA
Beneficii exclusive Edel-Optics
xStoc disponibil 3 GU00283
xLivrare şi returnare gratuitaxDrept la retur 30 de zilexPreţuri avantajoasexCumpărare în cont
xStoc disponibil 3 GU00283
Express Icon
Livrare garantată până în 18 mai 2026:
Plasează comanda în următoarele 40 ore şi 42 minute şi selectează UPS-Express la casă.
Lungime lentilă (mm)
Lungime lentilă (mm)
57 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
19 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
140 mm