Guess GU00284 (59W) Banner
Guess GU00284 (59W)
Home   Caret Right Icon   Ochelari de soare   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00284 (59W)
GU0028459W
Guess   GU00284 59W blau verlaufendMatt Beige
New Icon
Stoc disponibil 1 GU00284
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
incl. 21.00% TVA
Beneficii exclusive Edel-Optics
xStoc disponibil 1 GU00284
xLivrare şi returnare gratuitaxDrept la retur 30 de zilexPreţuri avantajoasexCumpărare în cont
xStoc disponibil 1 GU00284
Express Icon
Livrare garantată până în 15 mai 2026:
Plasează comanda în următoarele 5 ore şi 40 minute şi selectează UPS-Express la casă.
Lungime lentilă (mm)
Lungime lentilă (mm)
58 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
17 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
135 mm