Guess GU00285 (59W) Banner
Guess GU00285 (59W)
Home   Caret Right Icon   Ochelari de soare   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00285 (59W)
GU0028559W
Guess   GU00285 59W blau verlaufendMatt Beige
New Icon
Stoc disponibil 1 GU00285
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
incl. 21.00% TVA
Beneficii exclusive Edel-Optics
xStoc disponibil 1 GU00285
xLivrare şi returnare gratuitaxDrept la retur 30 de zilexPreţuri avantajoasexCumpărare în cont
xStoc disponibil 1 GU00285
Express Icon
Livrare garantată până în 15 mai 2026:
Plasează comanda în următoarele 8 ore şi 15 minute şi selectează UPS-Express la casă.
Lungime lentilă (mm)
Lungime lentilă (mm)
58 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
16 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
135 mm