Guess GU00287 (48F) Banner
Guess GU00287 (48F)
Home   Caret Right Icon   Ochelari de soare   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00287 (48F)
GU0028748F
Guess   GU00287 48F braun verlaufendGlänzend Dunkelbraun
New Icon
De obicei, expediați în 2-3 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
53 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
21 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
130 mm