Guess GU00294 (52F) Banner
Guess GU00294 (52F)
Home   Caret Right Icon   Ochelari de soare   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00294 (52F)
GU0029452F
Guess   GU00294 52F braun verlaufendDunkel Havanna
New Icon
Stoc disponibil 1 GU00294
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
incl. 21.00% TVA
Beneficii exclusive Edel-Optics
xStoc disponibil 1 GU00294
xLivrare şi returnare gratuitaxDrept la retur 30 de zilexPreţuri avantajoasexCumpărare în cont
xStoc disponibil 1 GU00294
Express Icon
Livrare garantată până în 18 mai 2026:
Plasează comanda în următoarele 39 ore şi 50 minute şi selectează UPS-Express la casă.
Lungime lentilă (mm)
Lungime lentilă (mm)
52 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
18 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
140 mm