Guess GU00296 (28F) Banner
Guess GU00296 (28F)
Home   Caret Right Icon   Ochelari de soare   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00296 (28F)
GU0029628F
Guess   GU00296 28F braun verlaufendGlänzend Rose Gold
New Icon
Stoc disponibil 1 GU00296
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
incl. 21.00% TVA
Beneficii exclusive Edel-Optics
xStoc disponibil 1 GU00296
xLivrare şi returnare gratuitaxDrept la retur 30 de zilexPreţuri avantajoasexCumpărare în cont
xStoc disponibil 1 GU00296
Express Icon
Livrare garantată până în 15 mai 2026:
Plasează comanda în următoarele 12 ore şi 21 minute şi selectează UPS-Express la casă.
Lungime lentilă (mm)
Lungime lentilă (mm)
55 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
21 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
135 mm