Guess GU00300 (90A) Banner
Guess GU00300 (90A)
Home   Caret Right Icon   Ochelari de soare   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00300 (90A)
GU0030090A
Guess   GU00300 90A grauGlänzend Blau
New Icon
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
54 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
18 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
145 mm