Guess GU00301 (32V) Banner
Guess GU00301 (32V)
Home   Caret Right Icon   Ochelari de soare   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00301 (32V)
GU0030132V
Guess   GU00301 32V blauGlänzend Tiefgold
New Icon
De obicei, expediați în 2-3 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
59 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
17 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
140 mm