Guess GU00302 (96A) Banner
Guess GU00302 (96A)
Home   Caret Right Icon   Ochelari de soare   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00302 (96A)
GU0030296A
Guess   GU00302 96A grauGlänzend Dunkelgrün
New Icon
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
59 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
16 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
140 mm