Guess GU00303 (42V) Banner
Guess GU00303 (42V)
Home   Caret Right Icon   Ochelari de soare   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00303 (42V)
GU0030342V
Guess   GU00303 42V blauGlänzend Dunkel Orange
New Icon
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
59 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
13 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
140 mm