Guess GU50358 (052) Banner
Guess GU50358 (052)
GU50358052
Guess   GU50358 052 Dunkel Havanna
New Icon
Stoc disponibil 1 GU50358
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
Beneficii exclusive Edel-Optics
xStoc disponibil 1 GU50358
xLivrare şi returnare gratuitaxDrept la retur 30 de zilexPreţuri avantajoasexCumpărare în cont
xStoc disponibil 1 GU50358
Express Icon
Livrare garantată până în 15 mai 2026:
Plasează comanda în următoarele 11 ore şi 46 minute şi selectează UPS-Express la casă.
Lungime lentilă (mm)
Lungime lentilă (mm)
52 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
16 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
145 mm