Guess GU50361 (052) Banner
Guess GU50361 (052)
GU50361052
Guess   GU50361 052 Dunkel Havanna
New Icon
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
50 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
18 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
140 mm
GU 50361 InformaŢii modele
Dimensiuni & DetaliiS/M
Lungime lentilă (mm)50/52
Punte nazală (mm)18/18
Lungimea tijei140/140
GenulFemei
Culoare rameDunkel Havanna
‌GU50361/052 Rame Ochelari
Cu această piesă de designer îţi poţi considera ochii perfect „îmbrăcaţi” în fiecare zi. Cu acest nou model de la Guess poţi demonstra că eşti un „trend-setter“ veritabil. Chiar şi în sezonul actual, acest brand reuşeşte să se impună prin colecţia sa, stabilind un trend deosebit pentru 2026. Modelul de ochelari GU50361 poate fi comandat în magazinul nostru online în următoarele mărimi: 50 mm, 52 mm. În cazul în care nu sţi ce mărime ai, poţi să probezi perechea de ochelari dorită comod, acasă. Prin faptul că noi îţi oferim posibilitatea de a returna gratuit, toate comenzile nepotrivite, fie că sunt prea mari sau prea mici, pot fi trimise simplu înapoi.
‌GU50361/052 Rame Ochelari