Max & Co. MO5212 (052) Banner
Max & Co. MO5212 (052)
MO5212052
Max & Co.   MO5212 052 Dunkel Havanna
New Icon
De obicei, expediați în 2-3 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
52 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
17 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
140 mm