Max & Co. MO5217 (052) Banner
Max & Co. MO5217 (052)
MO5217052
Max & Co.   MO5217 052 Dunkel Havanna
New Icon
Stoc disponibil 1 MO5217
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
Beneficii exclusive Edel-Optics
xStoc disponibil 1 MO5217
xLivrare şi returnare gratuitaxDrept la retur 30 de zilexPreţuri avantajoasexCumpărare în cont
xStoc disponibil 1 MO5217
Express Icon
Livrare garantată până în 15 mai 2026:
Plasează comanda în următoarele 14 ore şi 30 minute şi selectează UPS-Express la casă.
Lungime lentilă (mm)
Lungime lentilă (mm)
50 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
19 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
135 mm
MO 5217 InformaŢii modele
Dimensiuni & DetaliiS/M
Lungime lentilă (mm)50/52
Punte nazală (mm)19/19
Lungimea tijei135/135
GenulFemei
Culoare rameDunkel Havanna
‌MO5217/052 Rame Ochelari
Cu această piesă de designer îţi poţi considera ochii perfect „îmbrăcaţi” în fiecare zi. Modelul MO5217 este lansat de curând pe piaţă în 2026, aşa încât cu siguranţă vei fi la ultimul răcnet cu aceşti ochelari. Modelul MO5217 este disponibil în mărimile 50 mm, 52 mm. Cu ajutorul cuponului de returnare, pe care ţi-l punem la dispoziţie, poţi să ne trimiţi gratuit ochelarii înapoi, în cazul în care nu se potrivesc.
‌MO5217/052 Rame Ochelari