Max & Co. MO5222 (016) Banner
Max & Co. MO5222 (016)
MO5222016
Max & Co.   MO5222 016 Glänzend Palladium
New Icon
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
54 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
16 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
140 mm