Adidas Originals OR5145 (001) Banner
Adidas Originals OR5145 (001)
OR5145001
Adidas Originals   OR5145 001 Glänzend Schwarz
New Icon
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
52 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
17 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
145 mm