Adidas Originals OR5145 (051) Banner
Adidas Originals OR5145 (051)
OR5145051
Adidas Originals   OR5145 051 Mastix
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
52 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
17 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
145 mm