Adidas Originals OR5150-D (014) Banner
Adidas Originals OR5150-D (014)
OR5150-D014
Adidas Originals   OR5150-D 014 Glänzendes Helle Ruthenium
New Icon
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
53 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
16 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
150 mm