Persol PO1023V (1021) Banner
Persol PO1023V (1021)
PO1023V1021
Persol   PO1023V 1021 Silver
New Icon
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
55 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
20 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
145 mm
PO 1023V InformaŢii modele