Persol PO3358V (1216) Banner
Persol PO3358V (1216)
PO3358V1216
Persol   PO3358V 1216 Milky Plum
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
56 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
20 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
145 mm
PO 3358V InformaŢii modele
Dimensiuni & DetaliiL/XL
Lungime lentilă (mm)54/56
Punte nazală (mm)20/20
Lungimea tijei145/145
GenulFemei şi Bărbaţi
Tipul rameiRamă completă
Culoare rameMilky Plum
‌PO3358V/1216 Rame Ochelari
Termenul de „ajutor vizual“ este total neinspirat pentru modelul PO3358V. Cu această pereche de ochelariai achiziţionat un accesoriu, care iţi va revoluţiona stilul personal, dovedind că ai un gust aparte în materie de modă! Cu acest nou model de la Persol poţi demonstra că eşti un „trend-setter“ veritabil. Chiar şi în sezonul actual, acest brand reuşeşte să se impună prin colecţia sa, stabilind un trend deosebit pentru 2024. Modelul de ochelari PO3358V poate fi comandat în magazinul nostru online în următoarele mărimi: 54 mm, 56 mm. În cazul în care nu sţi ce mărime ai, poţi să probezi perechea de ochelari dorită comod, acasă. Prin faptul că noi îţi oferim posibilitatea de a returna gratuit, toate comenzile nepotrivite, fie că sunt prea mari sau prea mici, pot fi trimise simplu înapoi. Sunt frumoşi, dar totuşi o altă culoare ar fi mai potrivită pentru hainele tale preferate? Atunci verifică şi celelalte variante ale modelului PO3358V din sortimentul nostru de la Persol, din 2023 şi 2024.
‌PO3358V/1216 Rame Ochelari