Persol PO3382V (24) Banner
Persol PO3382V (24)
PO3382V24
Persol   PO3382V 24 Havana
New Icon
De obicei, expediați în 4-6 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
54 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
19 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
145 mm
PO 3382V InformaŢii modele
Dimensiuni & DetaliiM/L
Lungime lentilă (mm)52/54
Punte nazală (mm)19/19
Lungimea tijei145/145
GenulFemei şi Bărbaţi
Tipul rameiRamă completă
Culoare rameHavana
‌PO3382V/24 Rame Ochelari
În calitate de client al Edel-Optics cu siguranţă şti deja că ochelarii dau tonul stilului. Cu această „bijuterie” poţi conferi oricărei ţinute o notă „smart”, fie că eşti la muncă, în birou sau în timpul liber. Cu acest nou model de la Persol poţi demonstra că eşti un „trend-setter“ veritabil. Chiar şi în sezonul actual, acest brand reuşeşte să se impună prin colecţia sa, stabilind un trend deosebit pentru 2025. În cazul modelului PO3382V poţi alege între următoarele mărimi: 52 mm, 54 mm. Poţi comanda cu încredere, chiar şi dacă nu crezi că ai găsit exact perechea potrivită de ochelari, deoarece poţi să ne trimiţi fără probleme, gratis, articolele nepotrivite înapoi!
‌PO3382V/24 Rame Ochelari