Persol PO3388V (24) Banner
Persol PO3388V (24)
PO3388V24
Persol   PO3388V 24 Havana
New Icon
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
51 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
20 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
145 mm
PO 3388V InformaŢii modele
Dimensiuni & DetaliiM/L
Lungime lentilă (mm)51/53
Punte nazală (mm)20/20
Lungimea tijei145/145
GenulFemei şi Bărbaţi
Tipul rameiRamă completă
Culoare rameHavana
‌PO3388V/24 Rame Ochelari
Cu această piesă de designer îţi poţi considera ochii perfect „îmbrăcaţi” în fiecare zi. Modelul PO3388V este lansat de curând pe piaţă în 2025, aşa încât cu siguranţă vei fi la ultimul răcnet cu aceşti ochelari. În cazul modelului PO3388V poţi alege între următoarele mărimi: 51 mm, 53 mm. Poţi comanda cu încredere, chiar şi dacă nu crezi că ai găsit exact perechea potrivită de ochelari, deoarece poţi să ne trimiţi fără probleme, gratis, articolele nepotrivite înapoi!
‌PO3388V/24 Rame Ochelari