Ray-Ban RX3768V (3202) Banner
Ray-Ban RX3768V (3202)
RX3768V3202
Ray-Ban   RX3768V 3202 Bordeaux
New Icon
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
54 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
17 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
145 mm
RX 3768V InformaŢii modele
Dimensiuni & DetaliiM/M
Lungime lentilă (mm)54/56
Punte nazală (mm)17/17
Lungimea tijei145/145
GenulFemei şi Bărbaţi
Tipul rameiFără rame
Culoare rameBordeaux
‌RX3768V/3202 Rame Ochelari
Termenul de „ajutor vizual“ este total neinspirat pentru modelul RX3768V. Cu această pereche de ochelariai achiziţionat un accesoriu, care iţi va revoluţiona stilul personal, dovedind că ai un gust aparte în materie de modă! Modelul RX3768V este lansat de curând pe piaţă în 2025, aşa încât cu siguranţă vei fi la ultimul răcnet cu aceşti ochelari. Modelul RX3768V este disponibil în mărimile 54 mm, 56 mm. Cu ajutorul cuponului de returnare, pe care ţi-l punem la dispoziţie, poţi să ne trimiţi gratuit ochelarii înapoi, în cazul în care nu se potrivesc.
‌RX3768V/3202 Rame Ochelari