Ray-Ban RX3768V (3203) Banner
Ray-Ban RX3768V (3203)
RX3768V3203
Ray-Ban   RX3768V 3203 Blue
New Icon
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
56 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
17 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
145 mm
RX 3768V InformaŢii modele
Dimensiuni & DetaliiM/M
Lungime lentilă (mm)54/56
Punte nazală (mm)17/17
Lungimea tijei145/145
GenulFemei şi Bărbaţi
Tipul rameiFără rame
Culoare rameBlue
‌RX3768V/3203 Rame Ochelari
Cu această piesă de designer îţi poţi considera ochii perfect „îmbrăcaţi” în fiecare zi. Modelul RX3768V este lansat de curând pe piaţă în 2025, aşa încât cu siguranţă vei fi la ultimul răcnet cu aceşti ochelari. În cazul modelului RX3768V poţi alege între următoarele mărimi: 54 mm, 56 mm. Poţi comanda cu încredere, chiar şi dacă nu crezi că ai găsit exact perechea potrivită de ochelari, deoarece poţi să ne trimiţi fără probleme, gratis, articolele nepotrivite înapoi!
‌RX3768V/3203 Rame Ochelari