Adidas SP5124-D (014) Banner
Adidas SP5124-D (014)
SP5124-D014
Adidas   SP5124-D 014 Glänzendes Helle Ruthenium
New Icon
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
56 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
14 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
150 mm