Web Eyewear WE0394 (92F) Banner
Web Eyewear WE0394 (92F)
Home   Caret Right Icon   Ochelari de soare   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0394 (92F)
WE039492F
Web Eyewear   WE0394 92F braun verlaufendGlänzend Blau
New Icon
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
57 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
15 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
145 mm