Web Eyewear WE0398 (92V) Banner
Web Eyewear WE0398 (92V)
Home   Caret Right Icon   Ochelari de soare   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0398 (92V)
WE039892V
Web Eyewear   WE0398 92V blauBlau/Einfarbig
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
50 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
22 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
150 mm