Web Eyewear WE5466 (020) Banner
Web Eyewear WE5466 (020)
WE5466020
Web Eyewear   WE5466 020 Glänzend Grau
New Icon
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
52 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
20 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
150 mm