Guess GU00276 (90A) Banner
Guess GU00276 (90A)
Home   Caret Right Icon   Ochelari de soare   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00276 (90A)
GU0027690A
Guess   GU00276 90A grauGlänzend Blau
New Icon
Stoc disponibil 1 GU00276
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
incl. 21.00% TVA
Beneficii exclusive Edel-Optics
xStoc disponibil 1 GU00276
xLivrare şi returnare gratuitaxDrept la retur 30 de zilexPreţuri avantajoasexCumpărare în cont
xStoc disponibil 1 GU00276
Express Icon
Livrare garantată până în 15 mai 2026:
Plasează comanda în următoarele 3 ore şi 47 minute şi selectează UPS-Express la casă.
Lungime lentilă (mm)
Lungime lentilă (mm)
57 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
18 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
145 mm