Max & Co. MO0118 (32A) Banner
Max & Co. MO0118 (32A)
Home   Caret Right Icon   Ochelari de soare   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO0118 (32A)
MO011832A
Max & Co.   MO0118 32A grauGlänzend Blassgold
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
54 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
19 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
140 mm