Persol PO3334V (24) Banner
Persol PO3334V (24)
PO3334V24
Persol   PO3334V 24 Havana
De obicei expediați în 1-2 săptămâni
Mărime şi disponibilitate
incl. 21.00% TVA
Lungime lentilă (mm)
51 mm
Punte nazală (mm)
Punte nazală (mm)
20 mm
Lungimea brațelor
Lungimea brațelor
140 mm
PO 3334V InformaŢii modele
Dimensiuni & DetaliiM
Lungime lentilă (mm)51
Punte nazală (mm)20
Lungimea tijei140
GenulFemei şi Bărbaţi
Tipul rameiRamă completă
Culoare rameHavana
‌PO3334V/24 Rame Ochelari
Termenul de „ajutor vizual“ este total neinspirat pentru modelul PO3334V. Cu această pereche de ochelariai achiziţionat un accesoriu, care iţi va revoluţiona stilul personal, dovedind că ai un gust aparte în materie de modă! Cu acest nou model de la Persol poţi demonstra că eşti un „trend-setter“ veritabil. Chiar şi în sezonul actual, acest brand reuşeşte să se impună prin colecţia sa, stabilind un trend deosebit pentru 2023. Modelul de ochelari PO3334V poate fi comandat în magazinul nostru online în următoarele mărimi: 51 mm, 53 mm. În cazul în care nu sţi ce mărime ai, poţi să probezi perechea de ochelari dorită comod, acasă. Prin faptul că noi îţi oferim posibilitatea de a returna gratuit, toate comenzile nepotrivite, fie că sunt prea mari sau prea mici, pot fi trimise simplu înapoi. Sunt frumoşi, dar totuşi o altă culoare ar fi mai potrivită pentru hainele tale preferate? Atunci verifică şi celelalte variante ale modelului PO3334V din sortimentul nostru de la Persol, din 2022 şi 2023.
‌PO3334V/24 Rame Ochelari